Naujienos

Susipažinkite su mūsų vėliausiomis naujienomis ir tinklaraščio įrašais

Tinklalaidžių kūrimo dirbtuvės Estijoje 

Ar norite kurti turinį, kuris įkvepia?
Kviečiame registruotis ir prisijungti prie tinklalaidžių kūrimo dirbtuvių Estijoje!
✔️ KADA? Balandžio 17 – 20 d.
✔️ KUR? Talinas, Estija.
✔️ KAINA? Nemokamai Erasmus+ projekto dėka!
Per 4 dienas turėsite galimybę dirbti komandoje su dalyviais iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Turkijos. Dalyvauti įkvepiančiose paskaitose ir ir praktinėse užduotyse, po kurių jausitės užtikrintai, kuriant turinį tinklalaidžių formatu. Kriterijai: turite būti pilnametis, turėtiu motyvacijos kurti tinklalaides ir mokėti anglų kalbą, kad galėtumėte susišnekėti su projekto dalyviais.
Registracija: https://forms.gle/4UWyEoAkpxLJvvZt6

Skaityti tekstą »

Ir vėl startuoja „Socialiniai lyderių pusryčiai“ 

Pavasarį siūlome pasitikti tradiciniuose „Socialinių lyderių pusryčiuose“ – virtualiuose renginiuose, kuriuose socialiniai lyderiai, dirbantys privačiame sektoriuje, valstybinių įstaigų, bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutuoja visuomenei aktualiomis temomis, dalijasi gerosiomis praktikomis bei svarsto, kaip stiprinti bendradarbiavimą bei kurti pozityvius pokyčius visuomenėje.

Skaityti tekstą »

„Geros istorijos“ sugrįžta

Šiemet iniciatyva įgauna kitokį mastą ir formą – istorijas girdėsite LRT radijo eteryje. Kiekvieną penktadienį 19 val. 05 min. laidos bendraautoris Ignas Krupavičius ir svečiai gilinsis į svarbias socialines temas bei asmenines herojų gyvenimo istorijas.

Skaityti tekstą »

GEROS ISTORIJOS: ,,STUBA”

Geros istorijos: ,,Stuba” Tik prasidėjus virtualiam pokalbiui, erdvė prisipildė vaikų balsų, trepsenimo, kuriančių intensyvaus veiksmo įspūdį. Zapyškio miestelio pakraštyje stovinčioje „Stuboje“ (suvalkiečių tarme taip vadinamas

Skaityti tekstą »

ĮKVĖPIMAS ATSAKINGAI ATEIČIAI

Įkvėpimas atsakingai ateičiai Beveik 300 renginio svečių turėjo galimybę ketvirtadienį, lapkričio 19 d. internetu vykusioje konferencijoje klausytis įkvepiančių patirčių, sužinoti praktinių patarimų, kaip pradėti verslą,

Skaityti tekstą »