Apie mus

Kas yra „Geri norai“? 

      „Geri norai LT“  tai prieš septynerius metus Jurgitos Ribinskaitės Glatzer įkurta nevyriausybinė organizacija, kurios tikslas padėti kitoms organizacijoms, socialiniams verslas bei pavieniams žmonėms imtis teigiamų socialinių pokyčių. Organizacija konsultuoja socialinio poveikio klausimais, veda mokymus ir seminarus verslo ir švietimo organizacijoms. 2016 – 2020 m. pagal konsultavimo sutartį ,,Geri norai LT” vykdė tarptautinės organizacijos ,,Reach for Change” veiklas – socialinių verslų atrankos, akseleravimo, inkubavimo, poveikio matavimo programas. ,,Geri norai LT” taip pat yra konsorciumo, administruojančio ,,Atvirų piliečių fondą” narys. Šis fondas administruoja Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų paramą Lietuvos nevyriausybiniam sektoriui.

0
Per keturis metus mūsų sukurtais įrankiais, padedančiais planuoti, stebėti ir įgyvendinti socialinius pokyčius pasinaudojo apie:
0
Įvairių mūsų organizuotų viešųjų renginių dalyvių
0
Socialinių verslų dalyvavusių inkobatoriuose

Dirbame su:

ikonos raudonos-02

Tradiciniais verslais

Teikiame konsultacijas socialinės atsakomybės klausimais. Padedame planuoti, įgyvendinti ir pamatuoti pozityvų socialinį poveikį visuomenei ir aplinkai.

ikonos raudonos-01

Socialiniais verslais

Vykdome mokymus ir konsultuojame socialinio verlsumo klausimais. Padedame įgyti reikiamų žinių ir praktinių įgūdžių vystant sėkmingus socialinius verslus visoje Lietuvoje.

ikonos raudonos-03

Nevyriausybinėmis organizacijomis

Dirbame su įvairiomis NVO Lietuvoje ir užsienyje. Kartu vykdome įvairius projektus, skirtus socialinio verslumo vystymui, poveikio matavimo įgūdžių gerinimui ar kitiems tikslams įgyvendinti. 

GERI NORAI METINĖ ATASKAITA 2021 M.
Sužinokite daugiau apie mūsų 2021 m. vykdytas veiklas ir projektus.
Atidaryti ataskaitą
GERI NORAI METINĖ ATASKAITA 2020 M.
Sužinokite daugiau apie mūsų 2020 m. vykdytas veiklas ir projektus.
Atidaryti ataskaitą
Previous slide
Next slide

Susipažinkite su mūsų komanda!

Rūta Žulpaitė

Projektų vadovė

    Po studijų ir pirmosios darbo patirties įgytos Škotijoje savo profesinį nuotykį tęsiu Lietuvoje. Dirbti organizacijoje, kuri padeda gerus norus versti realiu pokyčiu visuomenėje, man teikia be galo daug džiaugsmo ir prasmės. Esu klimato aktyvistė  bei domiuosi aplinkosauga. 

Jurgita (5)

Jurgita Ribinskaitė Glatzer

Direktorė

    Esu nevyriausybiniame lauke daugiau nei 20 metų ir dar neatsibodo. Labai įdomu stebėti kaip trinasi ribos tarp verslo ir pilietinių organizacijų, kaip keičiasi visa visuomenė ir prie to prisidėti. Studijavau menų vadybą,  gal todėl mėgstu kelti egzstencinius klausimus, kartu ieškau darnos bei grožio. 

IMG_1294

Violeta Anzienė

Finansų vadovė

    Savo darbo patirtį sukaupiau dirbdama vadovaujantį darbą didžiuosiuose Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Vadovavau komandoms, konsultavau mažus ir didelius verslus, bet labiausiai džiaugiuosi kai galiu prisidėti prie socialinių pokyčių, kai matau jog verslo įrankiai gali pasitarnauti kuriant darnesnę aplinką visiems. Finansai yra būtina disciplina ir tikrai ne nuobodi!

Rūta Žulpaitė

Projektų vadovė

Po studijų ir pirmosios darbo patirties įgytos Škotijoje savo profesinį nuotykį tęsiu Lietuvoje. Dirbti organizacijoje, kuri padeda gerus norus versti realiu pokyčiu visuomenėje, man teikia be galo daug džiaugsmo ir prasmės. Esu klimato aktyvistė  bei domiuosi aplinkosauga. 

Jurgita (5)

Jurgita Ribinskaitė – Glatzer

Direktorė

Esu nevyriausybiniame lauke daugiau nei 20 metų ir dar neatsibodo. Labai įdomu stebėti kaip trinasi ribos tarp verslo ir pilietinių organizacijų, kaip keičiasi visa visuomenė ir prie to prisidėti. Studijavau menų vadybą,  gal todėl mėgstu kelti egzstencinius klausimus, kartu ieškau darnos bei grožio. 

IMG_1294

Violeta Anzienė

Finansų vadovė

Savo darbo patirtį sukaupiau dirbdama vadovaujantį darbą didžiuosiuose Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Vadovavau komandoms, konsultavau mažus ir didelius verslus, bet labiausiai džiaugiuosi kai galiu prisidėti prie socialinių pokyčių, kai matau jog verslo įrankiai gali pasitarnauti kuriant darnesnę aplinką visiems. Finansai yra būtina disciplina ir tikrai ne nuobodi!