Socialinių inovacijų ir verslumo mokymai

projektu ikonos-12
Organizacijos „Geri norai LT“ partnerės Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, dr. Renata Matkevičienė ir Andželika Rusteikienė yra surengusios mokymų socialinio verslo, verslumo ir socialinių inovacijų, komunikacijos bei poveikio matavimo temomis.

Taip pat rengėme komunikacijos strategijas psichikos sveikatos, vaiko teisių srityje dirbančioms ir kitoms socialinį poveikį darančios organizacijoms.

Nuo 2017 m. esame Nacionalinio verslo konsultantų tinklo nariai.

Bendradarbiaujame su tarptautine organizacija “Reach for Change” siekdamos kurti ir stiprinti socialinių inovatorių, siekiančių sukurti paslaugas ir produktus, užtikrinančius saugesnę ir geresnę vaikų ateitį, tinklą. Pažindinant Lietuvos visuomenę su geraisiais socialinių verslų pavyzdžiais ir socialinių verslininkų bendruomenėse diskutuodami apie būdus matuoti arba užtikrinti socialinę ir finansinę grąžą, bus siekiama prisidėti prie šios problemos sprendimo.

Nuo 2016 m. Jurgita Ribinskaitė-Glatzer vadovauja “Reach for Change” skyriui Lietuvoje.

Nuo 2018 m. vasario 15 d. „Bernardinai.lt“ ir „Geri norai LT“ pradėjo vykdyti ES remiamą projektą „Daugiau negu daiktai“. Šiuo projektu bus bandoma keisti paplitusią nuostatą, jog ES ir kitų tarptautinių fondų skiriami pinigai yra tik laikina parama, o ne grąžą turinti duoti investicija,- rodysime ES paramą gavusius ES projektus, kurių rezultatai – socialiniai verslai, kuriantys pokytį visuomenėje. Daugiau info.