BALTIC : YOUTH : IMPACT

Baltijos šalyse jaunimo nevyriausybinės organizacijos (kuriose veikia jaunimas, atstovaujančios jaunimo interesus, teikiančios paslaugas jaunimui ir t.t.) daro svarbų ir mūsų visuomenei visapusiškai naudingą darbą – kuria galimybes jaunimui mokytis ir tobulėti, įgyti naujų įgūdžių ir patirties. Tokios organizacijos prisideda prie darnaus vystymosi tikslų regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ir sprendžia įvairias socialines problemas.

 

Tačiau neretai tokioms organizacijoms trūksta kompetencijų kaip planuoti, matuoti ir komunikuoti savo kuriamą poveikį. Paklausus, kodėl jų darbas yra svarbus, kodėl jie turėtų gauti finansavimą, kokį pokytį jie kuria, dauguma jaunimo organizacijų negali pateikti konkrečių skaičių, įrodymų ir argumentų. Dėl šios priežasties pasidaro sudėtinga užsitarnauti visuomenės ir kitų suinteresuotų šalių pasitikėjimą ir paramą savo veiklai. Šį projektą “Geri norai LT” įgyvendina kartu su 4 partneriais Baltijos šalyse. Suvienijus jėgas bus stengiamasi užpildyti Baltijos šalių jaunimo organizacijų poveikio valdymo kompetencijų spragas.

  •  

Pagrindiniai projekto tikslai:

  • Pagerinti Baltijos šalių jaunimo organizacijų ir jaunimo darbuotojų gebėjimus, įgūdžius matuojant jų daromą socialinį pokitį (pokičio matavimas, sekimas, vertinimas ir publikavimas);
  • Skelbti jaunimo organizacijų ir jaunimo darbuotojų darbo svarbą Baltijos šalyse kuriant praktiškus, lengvai naudojamus socialinio poveikio matavimo įrankius, pateikiant atitinkamas rekomendacijas valdančiosioms institucijoms, vykdant reikiamą poveikio matavimo patirtį suteikiančius mokymus ir renginius jaunimo organizacijoms ir jaunimo darbuotojams.

Naujienos

Rezultatai

Poveikio matavimo Patarimai jaunimo organizacijomis

Projekto partneriai:

Projektą finansuoja:

logosbeneficaireserasmusright_en